Spread the love

Libuše Geprtová Syn;- Geprt Svatopluk (číslo třicet)! Před pár dny ministr kultury Vtzslav Jandák přiznal existenci vlastního syna. Jeho „hřích“ byl spáchán třicet let poté, co činil pokání. Je otcem chlapce s Libuí Geprtovou (64), známou spíše jako nepříčetná Viktorka z filmu Babika. Jandákův syn Svatopluk Geprt bydlí s rodinou v pražském činžovním domě u Kunratického lesa.

Libuše Geprtová Syn

Libuše Geprtová Syn a Wikipedie

S rozzlobeným prásknutím dveří před Bleskem ho Geprt informoval: “Nemám zájem se k tomu vyjadřovat.” V současné době je bohužel bez práce. Má dvě děti a být bez práce v současné ekonomické situaci je pro něj opravdu těžké. S touto informací se před časem veřejnosti podělila jeho matka, herečka Libue Geprtová.

Tvrdí však, že na muže měla odjakživa smůlu, a proto se rozhodla žít sama. Jandák ji přitahoval a nechtěl se nechat ovlivnit jejím přístupem k němu. Libue však stála na svém a v důsledku toho jejich vztah po narození dítěte utrpěl. Na konci dne to byli prostě kamarádi.

V důsledku jejího narození v době, kdy její sestra trpěla strašlivou nemocí, se v herečce vyvinuly silné city k synovi, který stejně jako její otec před pár lety zemřel na rakovinu. Její život dostal další ránu a možná to byl katalyzátor jejího rozhodnutí znovu potlačit své emoce a odmítnout lásku svého života. Svatopluk pro ni byl podle legendy středem světa a měla se o něj přehnaně starat i v jeho zralosti.

Libuše Geprtová Syn

Libuše Geprtová Životopis

Už nebyla tak sdílná jako včera a jen nás odkázala na tiskovou mluvčí s tím, že se k Jandákově otcovství nechce vyjadřovat… Jandák Blesku řekl, že nenavštěvoval děti svého syna, tedy vnoučata, protože žili v jiné zemi. Svatoplukovi spolužáci nás informovali, že je to hodný a společenský člověk. Jeden z jeho spolužáků řekl: “Dobře se bavil.”

V hospici ji navštívil pouze její syn a dva oddaní přátelé. Na Lba jsme se těšili. Na druhou stranu nám to už Saint Geprt nenavrhl. To už byla špatná situace. V důsledku toho jsme nechtěli rušit Lba. Celou dobu svou nemoc přede všemi tajila. Po její smrti se herec Karel Hemánek svěřil kamarádovi. (72), známá herečka v městských divadlech. Ti, kteří nepoužívali zábradlí, hráli důležitou roli ve hře Cikáni jdou do nebe.

Libuše Geprtová Syn

Lituje jen toho, že se před odjezdem nestihla rozloučit se svou životní láskou, hercem Vtzslavem Jandákem (72). Její láska k němu však byla stejně nenaplněná jako vášeň k „černému“ lovci (Peter Epek) ve filmu; nikdy se nevzali a nakonec skončili ve vztahu. Porodila však syna Svatopluka, kterého herečka vychovávala a starala se o něj po celý život. Dále nejen o něm, ale i o jeho dvou dětech, které jsou vnoučaty Jandáka.

By Nancy

%d bloggers like this: